PENZION DIVIŠOV | A-Z Informace

 

A - Auta

Parkování vozidel je zajištěno na soukromém pozemku, který je vydlážděný a pozemek je uzavíratelný venkovní branou. Z oken je výhled na parkující vozidla, v noční době je parkoviště osvětleno. Sportovně upravená vozidla nemají problém při vjezdu na pozemek.

B - Bazén a bar

Disponujeme venkovním bazénem a vnitřní vířivkou. Rozměry bazénu jsou 8,5 x 4,2 m, hloubka všude stejná 1,6 m. Bazén je pravidelně chemicky ošetřován. Děti musí být pod dohledem rodičů.  Bazén je určený pouze pro hosty penzionu a je účtován jednotným poplatkem 100 CZK za pokoj/ den. V rámci Vašeho pobytu je připraven bar ve společenské místnosti, kde si můžete objednat různé nápoje dle aktuálního ceníku.

   

C - Cena

Ceník všech služeb je pravidelně aktualizován tak, aby ceny pro Vás byla vždy přívětivá. Veškeré dotazy před Vaším ubytováním vykalkulujeme a vždy budete vědět přesnou částku dle individuálních požadavků ubytování a všech souvisejících služeb.

D - Děti

O zábavu Vašich dětí bude postaráno. Mohou si hrát na venkovním uzavřeném pozemku nebo se po Vaším pohledem koupat ve venkovním bazénu popř. společně s Vámi ve vnitřní vířivce. Děti si mohou hrát ve společenské místnosti v přízemí, která je nekuřácká a rovněž sledovat na televizi jejich oblíbené pohádky.

   

E - Energie

Na každém pokoji jsou k dispozici zdarma zásuvky s napětím 220V pro běžné užívání osobních spotřebičů jako jsou nabíječky pro mobilní telefony, notebooky a pod. Rovněž v našem penzionu je možnost bezplatného připojení k Wi-Fi.

G - Grilování

Pokud máte rádi vůni grilovaného vepřového masíčka nebo jiného zvířecího, tak již nyní se můžete těšit na nezapomenutelné zážitky barbeque party u venkovního grilu na čerstvém vzduchu!

   

H - HiFi a houbaření

Vaše absolutní spokojenost je zajištěna centrální instalací hi-fi ozvučením ve vybraných místnostech. Vaše oblíbená hudba Vás může obklopovat při každé Vaší chůzi v našem penzionu. Nejen ve společenské místnosti, ale i při opalovaní či saunování.

Dále všichni nadšenci mykologie /houbaření/ budou velice mile překvapeni rozmanitostí okolních lesů s hojnou nadílkou hub!

I - Informace

Informace o okolí městyse Divišov Vám poskytne pracovník recepce, dále je naleznete na městské vývěsce na náměstí, nebo na oficiálních webových stránkách městyse Divišov.

Více informací

   

J - Jízdní kola

Pokud bude trávit Váš volný čas v našem penzionu v rámci jízdě na kolech, jsme připraveni uchovat Vaše drahocenné prostředky v připraveném zázemí a rovněž zajistit jejich seřízení či opravu. V Divišově vede cyklostezka č. 0072.

K - Klid

Pokud utíkáte z velkoměsta za odpočinkem, tak jste na správné adrese. V  jarních a letních měsíců Vás budou něžně probouzet kosi a na podzim a v zimních měsících budete usínat při meluzínách zachumlaní ve vyhřáté posteli.

   

L - Lyžování

Pokud milujete zimní sporty, tak se můžete ubytovat v našem penzionu, který Vás poskytne dostatečné zázemí  v té nejlepší úrovni. Můžete se vydat na běžky po předem určených trasách, popř. vyjet na vrch Monínec. Lyže si můžete odložit uvnitř našeho penzionu.

M - Milenecký azyl

Pro Váš romantický víkend jsme připraveni poskytnout další doplňkové služby jako je vířivá vana, sauna, solárium nebo venkovní bazén.

   

N - Nekuřácké prostory

Náš penzion je celý nekuřácký. Avšak pokud musíte na čerstvém vzduchu hledat cigaretu, tak je kouření povoleno pouze vně penzionu. Nedopalky prosím vhazujte na předem určená místa. Děkujeme za pochopení.

O - Oběd

V rámci stravy si můžete objednat polopenzi nebo plnou penzi. Rovněž si můžete vybrat stravování v místních restauracích městyse Divišov. V našem Penzionu Divišov připravíme na přání bezlepkové pokrmy nebo si můžete vybrat stravování v místních restauracích městyse Divišov.

   

P - Pokoje a praní prádla

Přesvědčte se, že ať už dovolená, nebo jednodenní přespání pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. V každém pokoji je také samostatné sociální zařízení, což Vám zaručuje naprosté soukromí. Můžete využít kuchyňky, která je společná. Pokoje jsou 2-3 lůžkové. Pračka na praní prádla není k dispozici, ale při dlouhodobém ubytování jsme schopni zajistit vyprání nebo vyčištění oděvu.

R - Recepce

V rámci Vašeho pobytu v našem Penzionu Divišov sdělte všechny požadavky našim pracovníkům na recepci, kteří Vám pomohou při ubytování nebo plánování výletů či ostatních rad.

   

S - Sauna, solárium a sprcha

Sauna je vždy připravena pro naše klienty! Jedná se o suchou saunu s vonnými esencemi. Oddělená převlékárna (dámská a pánská) je samozřejmostí. Sauna je určena pro 3 osoby. Pokud toužíte po relaxaci a opálení se nejen v zimních měsících, nabízíme k dispozici solárium. Součástí každého pokoje je sprchový kout.

T - Televize

I během trávení dovolené a odpočinku si nesmíte nechat ujít Váš oblíbený seriál nebo televizní zpravodajství. Ve společenské místnosti je možnost sledovat televizi.

   

Ú - Úklid, úschovna kol a lyží

O úklid na pokojích se starají vyčlenění pracovníci úklidu. Během Vašeho pobytu tito pracovníci na pokoj nevcházejí a všechny požadavky o výměnu prádla nebo úklid řešte prosím přes naší recepci.

V - Výlety

Penzion Divišov se nachází o malebné krajině Posázaví, kde je nadmíru k poznávání kulturních památek nebo se zúčastnění přímého osobního nasazení v rámci fyzických aktivit. Více informací v naší sekci "Tipy na výlety"

   

W - WC a WiFi

WC se nachází na každém pokoji.

Lokální připojení k síti WiFi poskytujeme hostům zdarma.

Z - Zvířata

Zvířata jsou povolena, ale za každého pejska nebo kočičku si zodpovídá každý majitel sám. Před ubytováním majitel zvířete prokáže doklady, že zvířátko je očkováno.

   

     

PENZION DIVIŠOV | Copyright © 2016 Penzion Divišov