PENZION DIVIŠOV | Fotogalerie ubytování a nabízených služeb

 

Ubytování

V penzionu Divišov je dispoziční řešení ubytování osob v osmi samostatných pokojích. Každý pokoj má svůj sprchový kout a toaletu. Pokoje jsou buď manželské 2-lůžkové nebo rodinné 3-lůžkové s palandou. Celková ubytovací kapacita je 20 osob. Není však problém na každý pokoj přistavit přistýlku.

 

Společenská místnost

Ve společenské místnosti se můžete stravovat, dívat se na televizi nebo poslouchat hudbu. Je k dispozici bar se studenými a teplými nápoji. K dispozici je WiFi zdarma.

 

Společná kuchyňka

Pro všechny pokoje je možnost využít společné kuchyňky, kde se nachází mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový vařič, plynový sporák, rychlovarná konvice, chladnička a dřez pro umytí nádobí teplou vodou.

 

Venkovní bazén pro hosty

V letních měsících je pro ubytované hosty otevřen venkovní bazén, který Vám při horkých dnech dodá krásné osvěžení. Rozměry bazénu jsou 8,5 x 4,2 m a hloubka 1,6 m. K dispozici je rovněž travnatá plocha pro různé hry, ale i pro relaxování na sluníčku.

Pokoje se sprchovým koutem a toaletou

Pro Vaše ubytování jsou připraveny útulné pokoje s kapacitou každého z nich o třech lůžkách. Není problémem přistavit přistýlku. V každém pokoji je sprchový kout a toaleta.

   

Solárium

Pokud by bylo venku nepříznivé počasí, můžete rovněž vedle sauny využít možnosti solária a to kdykoliv. V našem penzionu si rozhodně odpočinete a zapomenete na stresy velkoměsta.

Suchá sauna s vonnou esencí

V našem penzionu nechybí ani možnost posedět v suché sauně s vonnou esencí. U sauny je rovněž oddělená převlékárna. Dopřejte Vašemu tělu maximální regeneraci!

   

Vířivá vana

Pro další uvolnění Vašeho organismu je možnost koupele ve vířivé vaně. K tomuto si můžete dopřát Váš oblíbený nápoj a užít si relaxaci na maximum.

Venkovní grilování a venkovní párty

Co si dát grilované maso a zapít ho pivem?

 

 

Penzion v zimním období

Náš penzion je k dispozici pro ubytování i v zimních měsících, kde u nás můžete oslavit Silvestr, různé podnikové akce nebo strávit Váš volný čas na běžkách nebo na sjezdovce na vrchu Monínec.

   

     

PENZION DIVIŠOV | Copyright © 2016 Penzion Divišov